سه شنبه , 14 جولای 2020
صفحه اصلی » دانستنی ها و سرگرمی ها به انگلیسی » دانلود کتاب آموزش انگلیسی از طریق بازی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب آموزش انگلیسی از طریق بازی

كتاب مفيد و كاربردي آموزش انگلیسی از طریق بازی

بازي كردن در حين آموزش ديدن و يادگيري زبان انگليسي نيز مي تواند در يادگيري اين زبان تاثير زيادي داشته باشد و كلماتي كه در بازي مي باشد ميتواند در لغات تاثير گذار باشد.كتابي مناسب در اين زمينه نيز منتشر شده با نام Games language people play كه آموزش انگلیسی از طریق بازی را محيا مي كند.

بعید می‌دانم که کسی منکر سرگرم‌کننده و جالب بودن بازی‌ باشد، اما شاید تنها عده کمی باشند که با این تفکر که بازی‌ها می‌توانند ارزش تربیتی و آموزشی داشته باشند موافق باشند.. ولی باید گفت که بازی‌ روشی لذت‌بخش برای دستیابی به بسیاری از اهداف آموزشی است.

جری استین برگ(Jerry Steinberg) مولف کتاب Games language people play درصفحه۹مقدمه، در این‌مورد به تجربه خود اشاره نموده و می‌گوید:«من بازی‌ها را برای جا انداختن مباحث تازه ارائه شده، بلافاصله بعد از درس دادن آن‌ها استفاده می‌کنم».

او در ادامه می‌گوید:«یک بازی پاداشی عالی برای تشویق دانش‌آموزان (یا برای تشکر از شرکت آنان در فعالیت) در طول فعالیت‌هایی است که جذابیت کمی دارند. مثلا بعد از یک تمرین شفاهی دشوار، یا دیگر تمرین‌های انرژی‌بر، یک بازی ساکت راهی جالب برای استراحت نمودن است».

با توجه به جذابیتی که بازی در کلاس درس ایجاد نموده و باعث بالا رفتن نشاط یادگیری می‌گردد، و هم‌چنین آموزش غیرمستقیمی که با خود همراه داشته و یادگیری را در دانش‌آموز تعمیق می‌نماید،این کتاب می تواند برای مدرسان زبان انگلیسی بسیارمفیدباشد.شامل بازی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

دانلود کتاب آموزش انگلیسی از طریق بازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php