سه شنبه , 7 جولای 2020
صفحه اصلی » لغات زبان انگلیسی (vocabulary) » دانلود کتاب آموزش و تقویت لغات انگلیسی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب آموزش و تقویت لغات انگلیسی

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزان افزایش و تقویت دامنه لغات می باشد.کتاب آموزش و تقویت لغات انگلیسی يك مرجع مناسب در يادگيري لغات و واژگان در انگليسي مي باشد که مورد استفاده زبان آموزان قرار مي گيرد.در کتاب اموزش و تقویت لغات انگلیسی از مجموعه کتاب های آموزشی انگلیسی با استفاده از تصاویر کمک آموزشی و روشی نوین در به خاطر سپاری لغات سعی شده تا زبان آموزان با روش تمرین و تکرار دامنه لغات انگلیسی خود را بهبود ببخشند.مجموعه آموزش و تقویت لغات انگلیسی با استفاده از روش تکرار لغات جدید را از حافظه کوتاه مدت زبان آموزان به حافظه بلند مدت آنان منتقل می کند.

آموزش و تقویت لغات انگلیسی با بهره گیری از روش نوین آموزش زبان انگلیسی , منبعی مفید برای آموزش زبان انگلیسی در کلیه سطوح می باشد.

 مجموعه  آموزش و تقویت لغات انگلیسی شامل  4 کتاب  است  که با تمرینات و آزمونهای هر درس زبان آموز را با لغات جدیدی اشنا می سازد . هر کتاب شامل ۲۲ تمرین, آموزش ۶۰ لغت جدید برگرفته از نوشته های مشهور را مدنظر دارد است . ساختار کتابها بدین گونه است که در ابتدای هر درس سه لغت جدید معرفی میشوند و سپس داستان یا متنی که در ان این لغات به کاررفته دنبال می شود و در آخر با تمرینات داده شده به یادگیری بهتر این لغات کمک می شود. این مجموعه می تواند ایده های خوبی برای تدریس لغات برای مدرسان زبان انگلیسی هم باشد.

دانلود کتاب آموزش و تقویت لغات انگلیسی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php