پنجشنبه , 28 می 2020
صفحه اصلی » مهاجرت کاری،اقامتی و تحصیلی به کشورهای مختلف » تحصیل و اعزام دانشجو به هندوستان
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

تحصیل و اعزام دانشجو به هندوستان

تحصیل و اعزام دانشجو به هندوستان

 

مهاجرت تحصیلی به هندوستان (اعزام دانشجو به هند و تحصیل در بهترین دانشگاه های هندوستان یا وکیل مهاجرتی به هندوستان را از ما بخواهید ):

برای کسانی که می خواهند در هندوستان درس بخوانند ، اگر گروه سنی ابتدائی یا قبل از  پش دانشگاهی هستند ، میتوانند در بهترین کلاس های زبان یا مدارس هند  درس بخوانند و ما پیشنهاد ویژه ای برای ایشان داریم.

این مدارس در شهر های مختلف هند از جمله بنگلور یافت میشوند و ما میتوانیم برای شما پانسیون های خوبی را پیشنهاد کنیم.

البته برای سنین زیر راهنمایی ما مدارس انگلستان را به دلیل امنیت بی نظیر در کنار مدارس سوئیس پیشنهاد می کنیم و این به این جهت می باشد که هند در خصوص امنیت امکانات و رفاه از سوئیس و انگلستان پائین تر است .

اشخاصی که در هند زبان میخوانند ، یا مدرسه  خارجی را میگذرانند ،در مدرسه ایرانی ها هم درس خود را بخوانند و مدرک ایرانی و خارجی خود را بگیرند و این ، مدارک مورد تائید همه جای دنیاست .(اکثر کشورها این مدرک را میپذیرند )

این مدارس خارجی مورد تائید کمبریج انگلیس می باشد و مدرک شما از دانشگاه کمبریج صادر می گردد و میتواند پله ای برای رسیدن به دانشگاه های برتر دنیا باشد.

البته شما میتوانید روشهای مختلفی برای تحصیل در هند داشته باشید  که میتوانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید که قوی ترین تیم در انجام امور هندوستان و مهاجرت به هند می باشد.

شما برای ورود برای ورود در هیچ مقطع درسی در هند ، چه قبل از دانشگاه و چه بعد از لیسانس نیاز به مدرک زبان نخواهید داشت.به این معنا که شما میتوانید بدون مدرک زبان پذیرش مورد نیاز خود را دریافت کنید.

تحصیل در دانشگاهها ی هندوستان در مقطع کارشناسی در هندوستان (تحصیل در هند مقطع لیسانس )

تحصیل در رشته انسانی در هند در لیسانس

تحصیل در رشته های مرتبط با تجربی  در هند در لیسانس

تحصیل در رشته ها فنی مهندسی و ریاضی در هند در لیسانس

تحصیل در رشته های هنردر هند در لیسانس

همه شما موتوانید در رشته های مختلف نظیر روانشناسی ، کامپیوتر ، حقوق ، مهندسی یا رشته های مختلف و یا پزشکی در هندوستان تحصیل کنید و رنکینگ همه این دانشگاه ها  که ما برای شما اقدام میکنیم زیر ۱۰۰۰ می باشد.

هزینه تحصیل این دانشگاه ها بسیار مناسب و تقریبا برای عزیزان به راحتی قبال پرداخت است لذا توصیه میکنیم اگر قصد تحصیل در هندوستان در مقاطع مختلف تحصیلی را دارید با مشورین حقوقی و وکیل یا وکلای موسسه حقوقی ملکپور که بی اغراق صادق ترین و برترین موسسه حقوقی دنیاست تماس حاصل بفرمایید و ما به شما اطمینان میدهیم که شما تفاوت را بین مشورین حقیقی و تحصیلی ما به راحتی و به وضوح نسبت به موسسات اعزام دانشجو یا دفتر دیگر حقوقی احساس خواهید کرد. قیمتهای رشته های انسانی معمولا سالی حدود ۴۰۰ دلار است که شما ۳ ساله مدرک لیسانس میگیرید ( هندوستان در قوانین تحصیلی شبیه به انگلستان میباشد.)هزینه زندگی در ماه حدود ۵۰۰ دلار به راحتی مقدور بلکه با شرایط راحت است .

هندوستان به دلیل جمعیت زیاد و نیروی انسانی بالا ، قیمت خدمات بسیار نازل و ارزان است و هزینه زندگی در مقایسه با خیلی از کشورها بسیار نازل  است.

دوره های لیسانس معمولا در شهر پونا ارزان تر از شهر بنگلور است .

در رشته های مهندسی در هندوستان اگر شما بخواهید درس بخوانید ، هزینه تحصیل در دانشگاه از قرار سالی ۵۰۰۰ دلار می باشد و در بعضی اوقات در سالهای بعدی پائین تر هم میشود.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هندوستان (تحصیل فوق لیسانس در هند یا اعزام دانشجو و مهاجرت به هند را از ما بپرسید )

برای فوق لیسانس در رشته های مهندسی و یا رشته ها هنر و انسانی قیمت تحصیل برای دوره فوق لیسانس ۲ ساله بین ۱۰ تا ۱۱ هزار دلار حدودا تمام می شود.(از قرار سالی ۵ تا ۶ هزار دلار در سال)البته در بعضی شهرهای هند نظیر حیدر اباد تحصیل کارشناسی ارشد ارزان تر هم تمام میشود.

هزینه زندگی در مقطع فوق لیسانس هندوستان فرقی با مقطع دیگر در هند ندارد و ما در بهترین دانشگاهها برای شما پذیرش میگیریم ضمن اینکه ما نه تنها پذیرش شما را اخذ میکنیم بلکه برا ویزای شما هم گارانتی میدهیم . به این مفهوم که اگر شما ویزا نشوید ، ما کل مبلغ شما را مسترد میدیم . دلار می باشد بر اساس رشته که انسانی یا هنر و یا مهندسی باشید.

تمام مدارک هند از لیسانس تا دکترا همگی مورد تائید وزارت علوم ایران می باشد و در اکثر دنیا مورد تائید میباشد هر چند قابل مقایسه با مدارک با انگلیس و آمریکا و اروپا نمی باشد اما اکثرا در دنیا مدارک این دانشگاه ها را قبول دارند.موسسه حقوقی ملکپور به طور تخصصی در باب تحصیل در هندوستان یا مهاجرت به این کشور تاریخی و زیبا  به شما مشاوره خواهد داد.

موسسه ملک پور در  دوره دکترا در هند نیز جهت پذیرش اقدام مینماید  اما لازم به ذکر است  ویزای دکترابرای هندوستان  قابل گارانتی نمی باشد. هزینه تحصیل در دکترا (شهریه دانشگاه ) از قرار سالی بین حدود ۲۰۰۰ دلار تا ۵۵۰۰ میباشد.

شما وقتی در هندوستان تحصیل میکنید برای ویزای همراه باید با ما مشاوره خاص داشته باشید تا فرزند ۷ ساله ویزای همراه می دهند از آن بالاتر هم راهی دارد که کودک شما با شما همراه باشد که مشورین ما برایت شما توضیح خواهند داد.

تحصیل در مقطع پزشکی در هند (خیلی از عزیزان از ما در باب تحصیل پزشکی در هندوستان پی اند و این که آیا مدرک هند در رشته پزشکی در ایران یا نقاط دیگر دنیا مورد قبول است؟)ما در اینجا در باب تحصیل در پزشکی و دندانپزشکی برای شما عزیزان مطالب مفید و مختصری را شرح داده ایم :

 مدرک دندان پزشکی شما که هندوستان پس از طی دوره پزشکی اخذ نموده اید ،مورد تائید است اما نه بطور مستقیم و قطعی بلکه  میروید یک دوره تکمیلی می گذرانید مثلا مدرک دندانپزشکی در هند ۵ سال است و شما آن یک یا دو سال کسری نسبت به ایران را در ایران میگذرانید  بدون آن که شما امتحان جامع داشته باشید.(در حال حاضر قوانین در حال تغییر است و پیشنهاد میکنیم در هر زمان که میخواهد اقدام کنید اول و مشاورین ما مشورت کنید تا شما را نسبت به موضوع توجیه نمایند )

دقت کنید که شما فقط با امتحان تکمیلی میتوانید مدرک  دندان پزشکی ایران را بگیرید.البته به نظر میرسد این مشخص است که که مدرک دندان پزشکی هند  از مدرک کشورهایی نظیر مجارستان است که مدرکش مشروط است، خیلی بهتر است  .

اما در مورد پزشکی و تحصیل آن در هندوستان که متقاضیان آن هم بسیارهستند ما از شهر بنگلور و منگلور پذیرش را اخذ میکنیم و قیمتی که برای شما پذیرش اخذ میکنیم با همه ایران متفاوت است.

هزینه مطالعه رشته پزشکی در هند در کل دوره ۵ ساله حدود  ۱۲۰۰۰۰ هزار دلار    میباشد (این مبلغ برای کل دوره می باشد نه برای یک سال )که متاسفانه این پزشکی عمومی نظیر دندانپزشکی و دارو سازی نمی باشد که مورد تائید ایران باشد پس اگر قصد تحصیل در رشته های پزشکی را دارید بهتر است از رشته های دندانپزشکی و دارو سازی اقدام کنید که هم  مورد تائید است ثانیا ارزان تر  است.

هزینه دندانپزشکی در شهربنگلور در کل دوره حدود ۴۵ تا۵۰  هزار دلار در کل دوره ۵ ساله است ( این قیمتها در مواقع مختلف سال تغییر میکند )شما لازم نیست کل مبلغ را در ابتدای امر بدهید و این مبلغ در یک سال باید پرداخت کنید .

هزنیه همین دوره ها در منگلور حدود ۳۴ تا ۴۵ هزار دلار می باشد و میتوانید هزینه را بین یک سال و نیم تا ۲ سال بپردازید .دقت بفرمایید این هزینه ها حتی از دانشگاه های بین الملل ایران ارزان تر است و رنکینگ دانشگاههای هند از ۱۰۰۰ پائین تر است.

در مورد دکترای دارو سازی هم این را به عرض می رسانیم که شما مدرک مورد تائید ایران را میگیرید کل دروه۶ ساله است و هزینه کل دوره در بنگلور ۲۰ تا ۳۵ هزار دلار است .

این هزینه ها حدودی است و در زمان های مختلف و بر اساس دانشگاه متفاوت است .و ما برای شما از بهترین دانشگاه ها و هزینه را شما در کل دوره ۶ ساله میپردازید.

خانه های بسیار مناسب و ارزان همیشه در دسترس می باشد(حدود ماهی ۲۰۰ دلار برای خانه دو خوابه میباشد که شما با ۳۵۰ دلار میتوانید خانه ای داشته باشید با تمامی امکانات نظیر استخر و سالن بدن سازی میز پینگپنگ و همه چیز را داشته باشید.).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php