سه شنبه , 14 جولای 2020
صفحه اصلی » دیکشنری ها » دانلود دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی

دانلود دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی

اصطلاحات جز جدا نشدنی در یک زبانند علی الخصوص اصطلاحاتی که در زبام محاوره و عامیانه مردم جای دارد. از طرف دیگر اصطلاح بخشی از زبان انگلیسی است که شما در هیچ کلاس زبان و یا هیچ منبع آموزشی آن را پیدا نخواهید کرد مگر منابعی که تخصصی به موضوع اصطلاحات عامیانه پرداخته باشد در این پست کتابی را تحت عنوان دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی The Concise New Partridge Dictionary of Slang  and Unconventional English به شما معرفی می کنیم که مشکل یادگیری اصطلاحات را برای شما مرتفع می سازد.

دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی شما را با اصطلاحاتی که در زبان انگلیسی است  چه به طور تخصصی و در رشته خاصی استفاده می شود و چه به صورت روزمره آشنا می سازد. این کتاب که تماما به زبان انگلیسی است برای اولین بار تمام اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی را به صورت یکجا در یک کتاب گردآوری کرده و با بیش ار ۶۰۰۰۰ هزار واژه و مدخل از سراسر جهان انگلیسی زبانان در اختیار شما می باشد. از دیگر مزایای دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی این است که فایل PDF این کتاب قابلیت کپی برداری را دارد.

به عقیده نویسنده کتاب دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی The Concise New Partridge Dictionary of Slang  and Unconventional English از منابع دیدنی و جذاب آمیخته با طنز و یادگیری در زبان انگلیسی است. که می تواند حتی اصطلاحات عامیانه ای که به نوعی بی ادبانه می باشند را لذت بخش کند نویسنده این کتاب همچنین دیکشنری اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی را به عنوان یک هدیه برای هر کسی که عاشق زبان انگلیسی است می داند.

 

دانلود دیکشنری

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php