سه شنبه , 7 جولای 2020
صفحه اصلی » اصطلاحات و ضرب المثل های انگلیسی » دانلود کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی

دانلود کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی

پیدا کردن آموزشگاه یا محیط آکادمیکی که در آن بتوان نحوه صحبت کردن به مانند یک انگلیسی زبان را اموخت بسیار سخت است. در حقیقت چیزی که تفاوت را در بین محیط های آموزشی و محیط واقعی ایجاد می کند استفاده از جملات، کلمات و اصطلاحاتی است که در محیط های آموزشی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اصطلاحات زبانی را فقط زمانی به خوبی فرا می گیرید که در محیطی زندگی کنید که به همان زبان در آنجا سخن گفته می شود و یا منابعی را مطالعه کنید که به طور اختصاصی به این موضوع پرداخته اند.  کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی با نام انگلیسی English For Social Interaction  Everyday Idiomsکتابی است از انتشارات Learners publishing Pte Ltd که این مشکل را برای شما مرتفع کرده است.

کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی ۱۲۹ صفحه و ۳۰ درس دارد که در هر درس به صورت موضوعی به ارائه اصطلاحات پرداخته شده است. به طور مثال در فصل ۲۴ کتاب موضوعی با محوریت مسائل و مشکلات ماشین وجود دارد در این فصل داستانی مربوط به همین موضوع بیان شده و مکالماتی نیز در این داستان ذکر می شود در انتهای داستان بخشی با عنوان عبارات مفید قرار دارد که اصطلاحات مفیدی که امکان دارد در این شرایط قابل استفاده باشد نیز ذکر شده است.

کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی English For Social Interaction   Everyday Idioms به زبان انگلیسی نوشته شده است اما بیان آن بسیار ساده و آسان است به طوری که با کمی تامل و دقت در جملات متوجه معنای آن می شوید البته کسانی که سطح زبان انگلیسی آنها پایین است نمی توانند به سادگی از این کتاب استفاده کنند اما برای افرادی با دانش زبانی متوسط به بالا بسیار سودمند و مفید می باشد.

 

دانلود کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی برای تعاملات اجتماعی

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php