دوشنبه , 27 ژانویه 2020
صفحه اصلی » گرامر » دانلود کتاب درک گرامر انگلیسی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب درک گرامر انگلیسی

دانلود کتاب درک گرامر انگلیسی Understanding English Grammar

یادگیری گرامر تنها مرور و تمرین نیست بلکه درک گرامر های یاد گرفته شده بسیار مهم تر است. این بدان معناست که گرامرهای پس از آموزش و یا در خلال آموزش باید از سوی زبان آموز درک شوند این کار نیز در قالب کاربرد این گرامرهای در جملات و موضوعات مختلف معنا پیدا می کند. در زیر لینک دانلود کتاب درک گرامر انگلیسی Understanding English Grammar را مشاهده می کنید. هدف از طراحی این کتاب نیز درک گرامرها می باشد.

کتاب درک گرامر انگلیسی Understanding English Grammar با ترکیب گرامرها با متد جدید و یا خود دستور زبان های قدیمی با گرامر های جدید منبعی مفید است جهت یادگیری نحوه کاربرد این گرامرها در ساخت جملات و مکالمات. این کتاب ۴۵۰ صفحه ای ویرایش نهم از این مجموعه است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. تمریناتی نیز در زمینه موضوعات تدریس شده ارائه شده است که می تواند به فهم و یادگیری بهتر شما کمک کند و همچنین مطالب یاد گرفته شده را در ذهن تثبیت کند.

از کتاب درک گرامر انگلیسی Understanding English Grammar هم زبان آموزان و هم مدرسین زبان انگلیسی می توانند استفاده کنند. در این مجموعه ارزشمند همچنین به مانند دیگر مجموعه های معتبر جهان پاسخنامه ای آورده شده است که پاسخ سوالات مطروحه در خود کتاب در آن گنجانده شده است. کتاب درک گرامر انگلیسی Understanding English Grammar مورد توجه بسیاری از مدرسین و مفسرین جهان بوده این امر نیز به آن علت است که این کتاب توانسته است از محبوبیت مطلوبی در بین زبان آموزان برخوردار شود.

 

دانلود کتاب درک گرامر انگلیسی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php