جمعه , 21 فوریه 2020
صفحه اصلی » گرامر » دانلود کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی

دانلود کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی

منابعی که به آموزش گرامر زبان انگلیسی پرداخته اند بسیارند یکی از این منابع کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسیSchaum’s Outline of English Grammar  است . کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی Schaum’s Outline of English Grammar به صورت تخصصی به آموزش گرامر می پردازد این کتاب به زبان انگلیسی است و برای افراد مبتدی مناسب نیست زیرا کاملا به زبانی انگلیسی است و همچنین سطح آن نیز از مقدماتی بالاتر است.

کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی Schaum’s Outline of English Grammar  حاوی سوالات و تمرین های بسیاری است که می تواند به شما کمک کند تا مطالبی را که فرا گرفته اید تمرین کنید و در ذهن تثبیت کنید اما نکته مهم این است که تمرین بدون داشتن پاسخ درست امری بی فایده و بی اثر است. این مسئله در مورد کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی Schaum’s Outline of English Grammar نیز صادق است پس برای رهایی از ابهامات پاسخنامه سوالات طرح شده در کتاب در بخش پایانی آورده است.

کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی Schaum’s Outline of English Grammar در قالب فایل PDF وبه صورت الکترونیکی است و ۱۵۴ صفحه دارد این ۱۵۴ صفحه نیز به ۷ فصل کلی تقسیم شده است که سعی شده در این فصول به کلیه موارد و دستور زبان های انگلیسی پرداخته شود.

 

دانلود کتاب رویکرد Schaum از گرامر زبان انگلیسی

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php