پنجشنبه , 4 ژوئن 2020
صفحه اصلی » لغات زبان انگلیسی (vocabulary) » دانلود کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱

دانلود کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱

برای برخی از زبان آموزان یادگیری فقط از طریق سرگرمی جذاب است و برای برخی دیگر یادگیری فقط از طریق همین بازی ها امکان پذیر است. در این پست کتاب مفیدی را به شما معرفی می کنیم که به وسیله ان می توانید لغات و واژگان زبان آلمانی را به وسیله سرگرمی ها متنوع فرا گیرید. کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱ با نام انگلیسی Vocabulary Games & Activities 1 نام این مجموعه ارزشمند است. همانطور که از نام این کتاب بر می آید این منبع سعی دارد کلمات را از طریق بازی ها متنوع به شما آموزش دهد.

در فهرست عناوین کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱ شش ستون قرار دارد که به ترتیب اولی نام فعالیت یا بازی مورد نظر، دومی زمان مورد نیاز برای انجام این بازی، سومی واژه کانونی که آن بازی می خواهد به شما بیاموزد، چهارمی تعداد نفرات مورد نیاز برای انجام آن بازی یا فعالیت، پنجمی لوازم مورد نیاز برای انجام آن بازی و فعالیت و ستون ششم صفحه ای که آن بازی در آن قرار دارد نوشته شده است.

به طور کلی کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱ شصت فعالیت و بازی را شامل می شود که هر کدام یک موضوع دارد در هر کدام از موضوعات و بازی ها بیش از یک کلمه آموزش می بینید که در سطوح مختلف نیز طبقه بندی شده است. کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱ حاصل تلاش انتشارات Pearson ESL که اکثرا کتاب های سرگرمی و کودکان را در آموزش زبان انگلیسی بر عهده دارد لازم به ذکر است که این کتاب کاملا انگلیسی است اما می تواند برای شروع یادگیری کلمات انگلیسی مفید فایده قرار گیرد.

 

دانلود کتاب فعالیت ها و بازی با کلمات انگلیسی ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php