پنجشنبه , 28 می 2020
صفحه اصلی » لغات زبان انگلیسی (vocabulary) » دانلود کتاب لغات هوشمند زبان انگلیسی Word Smart
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب لغات هوشمند زبان انگلیسی Word Smart

دانلود کتاب لغات هوشمند زبان انگلیسی Word Smart

لغاتی که در صحبت کردن از آنها استفاده می کنیم در موردتان چیز های زیادی می گویند بعضی از کلمات شما را فردی هوشمند، قانع کننده و آگاه جلوه می دهند و دیگران متوجه می شوند که شما در مورد چیزی که صحبت می کنید بسیار آگاه هستید. به طور کلی دانستن کلمات بیشتر، کاربرد آنها و درک چگونگی استفاده از آنها کلید به کار گرفتن بیشتر از ذهن شما می باشد. مردم اغلب در زمان صحبت با زبانی دیگر با نا امیدی می گویند، “من می دانم چه چیزی می خواهم بگوییم اما نمی توانم آن را به دیگران متقل کنم ” اگر کلمات درست وجود ندارد، پس این افکار ناامیدانه بسیار غلط است. پس پرهیز از چنین حالاتی نیازمند یادگیری لغات بشتر و کاربرد درست آنها است که این مسئله با مطالعه کتاب لغات هوشمند زبان انگلیسی Word Smart به خودی خود حل می شود.

در کتاب لغات هوشمند زبان انگلیسی Word Smart شما ساختن و کلمات مهم را یاد می گیرید همچنین می آموزید که بهترین جایگاه کاربرد این کلمات کجاست به طور مثال به دو کلمه زیر توجه کنید:

ordnance

و

ordinance

گرچه این دو کلمه از نظر رسم الخط بسیار به یکدیگر شبیه هستند اما از نظر معنی متفاوت هستند به طوری که ordnance به معنی مواد منفجره و ordinance به معنای حکم و فرمان است. دایره واژگان شما پایه و اساس توانایی تان در به اشتراک گذاری افکار خودتان با افراد دیگر است. هنگامی که شما دایره لغاتتان  را بهبود بخشد، تعاملات با دنیایی اطراف و ارتباطاتتان با دیگران نیز بهبود می یابد.

از دایره لغات وسیعی بر خوردار است. وقتی مردم در مورد فردی این جمله را به کار می برند معمولا به این معنا است که آن فرد توانسته با دایره لغات خوب و دانستن کاربرد هر کدام به مهارت مهمی برسد. پس کسب مهارت در زمینه واژگانه و کاربرد آنها از اهیم ویزه ای برخوردار است. این کتاب ۳۹۲ صفحه ای در ۱۴ فصل می خواهد همین مطلب مهم را به شما بیاموزد.

 

دانلود فایل پی دی اف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php