سه شنبه , 14 جولای 2020
صفحه اصلی » دیکشنری ها » دیکشنری انگلیسی اصطلاحات مالی و تجاری
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دیکشنری انگلیسی اصطلاحات مالی و تجاری

با توجه به پیشرفت علم و گسترش ارتباطات در سطح جهانی  نیاز به یک فرهنگ لغت تخصصی برای برقراری ارتباط و رفع نیاز در رشته تخصصی خود احساس می شود. با توجه به اینکه انگلیسی زبان بین المللی است، فرهنگ لغت تک زبانه انگلیسی به انگلیسی مرجع مناسبی برای مراجعه است. چرا که در یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی کلمات ترجمه نشده‌اند، بلکه به زبان انگلیسی توضیح داده شده‌اند و زبان آموز معنی جمله را از طریق توضیح آن به زبان انگلیسی فرا می گیرد. در این میان کاربر با واژه های جدید آشنا شده و همچنین نکات گرامری بیشتری را یاد می گیرد.

Dictionary of Financial and Business Terms مرجع مناسبی برای مراجعه کنندگان در حوزه های مالی، تجاری و کسب و کار است. دانشجویان رشته های مدیریت مالی و بازرگانی، تجارت الکترونیک و بین الملل، مترجمان، مدیران و صاحبان شرکت های تجاری و همه افرادی که در حیطه پول و بیزینس فعالیت دارند می توانند به این منبع مراجعه نمایند.

یکی از ویژگی های مفید دیکشنری اصطلاحات مالی و تجاری تک زبانه بودن آن است. مولف کتابRoberto de Paula Lico Júnior مدرس زبان انگلیسی در دانشگاه برای دانشجویانی است که انگلیسی برای آن ها زبان خارجی یا زبان بیگانه محسوب می شود. وی در زمینه تجارت جهانی و حقوق بین الملل دارای تجربه و مهارت فوق العاده ای است و کلاس های متعددی تحت این عناوین برگزار کرده است.

 

دانلود دیکشنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php