سه شنبه , 14 جولای 2020
صفحه اصلی » دوره های فعال موسسه » سیستم آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد آسیا
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

سیستم آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد آسیا

1- اساتید حرفه ای و آموزش دیده برای تدریس زبان   2- کتب آموزشی موفق و مطرح روز جهان   3- روشهای جدید و مدرن آموزش زبان   4- برگزاری آزمونهای مرتب، پیوسته و تاثیر گذار در روند آموزش زبان   5- کتب کمک آموزشی منطبق بر سطح هر کلاس پنج عنصر تشکیل دهنده یک سیستم آموزشی موفق در موسسه آموزش عالی آزاد آسیا را تشکیل میدهند.

اساتید موسسه آموزش عالی آزاد آسیا پس از گذراندن آزمون ها و دوره های آموزشی متعدد از بین متقاضیان انتخاب میشوند که زبان انگلیسی را در سطح ( انگلیسی زبانان ) آموخته باشند.همه این افراد دارای مدارک دانشگاهی فوق لیسانس و یا دکترا هستند و درکلیه دوره ها و مهارتهای مربوط به آموزش زبان انگلیسی در موسسه آموزش عالی آزاد آسیا دوره دیده اند.

مدیران موسسه آموزش عالی آزاد آسیا برآنند که همواره جدیدترین و کارآمدترین کتب آموزشی را برای تدریس در کلاس انتخاب کنند.

برای دوره های ترمیک از کتابهای  Top Notch و American English File استفاده میشود.

برای دوره های FCE  از کتاب Ready For First و برای دوره های CAE از کتابReady for CAE   و برای دوره های CPE از کتابهای Proficiency Master class استفاده میشود.

برای دوره های صرفا مکالمه  از سری کتابهای Real  استفاد میشود.

برای دوره های آمادگی IELTS از کتابهای Collins وIELTS Express   به همراه منابع آموزشی جانبی شامل سری داستانهای Bookworms  چاپ Oxford  جهت تقویت Reading  و کتابهای Oxford Word Skills  جهت تقویت دانش لغوی دانشجویان استفاده می شود.

برای دوره های تافل از کتاب BARRONS  استفاده می شود.

سیستم آموزشی زبان در موسسه آموزش عالی آزاد آسیا بر پایه جدیدترین یافته های متخصصان آموزش زبان بوده و تلاش ما بر این است که زبان آموزان در فضای کاملا دوستانه،آکادمیک،محیطی بزرگ،شیک،مناسب و مجهز برای آموزش بزرگسالان آقایان و خانها دیپلم به بالا، اتاقها مجهز به LCD و بدون نگرانی و با اعتماد به نفس ضمن استفاده از CDهای آموزشی و فیلم های زبان اصلی و شرکت در کارگاه های مکالمه به آموزش زبان انگلیسی بپردازند.هر چند قسمت عمده آموزش در کلاس اتفاق می افتد ولیکن انجام تکالیفWorkbook  و سایر فعالیت های شنیداری با استفاده از CDهای آموزشی در منزل اجتناب ناپذیر است.

آزمون های میان ترم و پایان ترم و آزمونهای جامع موسسه آموزش عالی آزاد آسیا توسط کارشناسان حرفه ای Testing تهیه شده و همواره مورد بازبینی و ویرایش قرار می گیرند.ترکیب این آزمون ها به صورتی است که آموخته های زبان آموز را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و نمره واقعی از این آموخته ها را در اختیار اساتید قرار میدهند.

6 نظر ها

 1. heidari moghaddam

  باسلام نمره ترم بهار رانتونستم تو سایت پیداکنم کجای سایت نمره ها را اعلام کردید

 2. elahe

  سلام خسته نباشین ثبت نام مهرماه از کی شروع میشه؟

 3. admin2

  با سلام.ثبت نام مهر ماه هم اکنون آغاز شده است.

 4. سعید

  برای یادگیری زبان با کتابهای top notch چه مقدار وقت لازم است تا بتوان تا حدودی روان انگلیسی صحبت کردایا درانتها مدرکی داده خواهد شد با تشکر از مسئولین دپارتمان زبان کالج اسیا

 5. faezeh yousefian

  درود بر شما. سری کتاب های Top Notch شامل چهار کتاب اصلی میباشد که کتاب اول (Fundamentals) مناسب افرادی است که در سطح کاملا مبتدی قرار دارند. در صورتی که تا حدودی با انگلیسی آشنا هستید پیشنهاد میشود از کتاب Top Notch 1 شروع کنید. در کلاس های سه روز در هفته (کلاس های عادی) هر کتاب در سه ترم 1/5 ماهه تمام میشود. شما پس از گذراندن کتاب دوم میتوانید تا حدودی مکالمه زبان را به راحتی انجام دهید اما بهتر است کتاب سوم را نیز بگذرانید که مطالب آموزشی کامل شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php