چهار شنبه , 15 جولای 2020
صفحه اصلی » اصطلاحات و ضرب المثل های انگلیسی » هزاران عبارت رایج در زبان انگلیسی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

هزاران عبارت رایج در زبان انگلیسی

یادگیری بیش از هزار اصطلاح و عبارت رایج و عامیانه در زبان انگلیسی

چند هزار عبارت و اصطلاح رايج و عاميانه كه در زبان انگليسي مورد استفاده قرار مي گيرد و كاربرد دارد را در يك كتاب داشته باشيد كه شامل مطالب جذاب و مورد توجه است و به شما نيز در يادگيري هر چه بيشتر زبان انگليسي كمك مي كند.

اصطلاحات ، شیرینی و جذابیت هر زبانی می باشد و در عین حال شاید یکی از سخت ترین نقاط و حوزه های هر زبان می باشد .کتاب قایقی از اصطلاحات یک کتاب جذاب و خواندنی و بسیار کاربردی برای یادگیری اصطلاحات عامیانه انگلیسی می باشد .این اصطلاحات همراه با توضیحاتی در مورد اصطلاح آورده شده است که برای خواننده جهت به خاطر سپاری اصطلاحات بسیار مفید باشد .

ابن کتاب برای زبان آموزان زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته نوشته شده است. در این کتاب همانند دیکشنری ها یک جستجوی سریع و فهرست الفبایی قوی برای پیدا کردن اصطلاح مورد نظر وجود دارد که یک نکته مثبت کتاب به حساب می آید. در انتها می شود گفت این کتاب برای کسانی که می خواهند به مانند یک انگلیسی زبان و در واقع فردی که زبان مادری اش انگلیسی است صحبت کنند و این توانایی را کسب کنند که اصطلاحات را که افراد انگلیسی زبان به کار می برند را بخوبی متوجه شوند بسیار مفید است .

دانلود pdf هزاران عبارت رایج در زبان انگلیسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php