سه شنبه , 14 جولای 2020
صفحه اصلی » گرامر » کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی

کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar

دانستن گرامر هر زبان نکته ای است که ظرافت را در دانش زبانی ایجاد می کند به طور مثال شما با دانستن و به کارگیری درست گرامرها در صحبت کردن می توانید به مانند یک انگلیسی زبان، انگلیسی را صحبت کنید بدون اینکه نقات ضعف داشته باشید و یا دست و پا شکسته صحبت کنید. اما دانستن گرامر و حفظ کردن آن کاری بس دشوار است. همواره حفظ کردن قواعد و اصول در هر دانشی مشکل است اما در این پست شما را با کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar آشنا می کنیم.

در کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar شما به شیوه ای گویا اما جذاب گرامر زبان انگلیسی را می آموزید. نکته جالب توجه در کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar این است که این کتاب علاوه بر گرامر بر مهارت های دیگری نظیر واژگان، خواندن و نوشتن نیز تاکید دارد. در محیط این کتاب زیبا و مفید سعی شده است تا زبان آموزان در موقعیت های مختلف گرامر زبان انگلیسی را به کار برند. این امر باعث می شود تا مهارت های دیگر زبان آموز مانند پاسخگویی سریع به مکالمات به طور صحیح همراه با گرامر درست نیز تقویت شود.

کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar برای کسانی مناسب است که سعی دارند مهارت گرامر و دستور زبان خود را تقویت کنندو متد آموزشی این کتاب همچنین برای کسانی مناسب است که گرامر را می دانند اما تسلطی بر دانسته های خود ندارند این افراد با استفاده از این کتاب می توانند مطالب فرا گرفته شده را در خود تثبیت کرده و در این مهارت به تسلطی پایدار دست یابند.

 

دانلود کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی

یک نظر

  1. کاوه تقوی

    بسیار سپاسگزاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php