دوشنبه , 20 ژانویه 2020
صفحه اصلی » 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی » دانلود کتاب سخنرانی عمومی انگلیسی تنها با ۲۰ دقیقه در روز
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی لغت نامه دهخدا


کلاس فن بیان آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 

 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

دانلود کتاب سخنرانی عمومی انگلیسی تنها با ۲۰ دقیقه در روز

دانلود کتاب سخنرانی عمومی انگلیسی تنها با ۲۰ دقیقه در روز

سخنرانی و صحبت کردن در جمع به زبان دوم برای شما دشوار است؟ تمایل دارید مهارت Speaking را در خود تقویت کرده به طوری که بتوانید به راحتی در جمع سخنرانی کرده و ارائه داشته باشید؟ پس با این پست با ما همراه باشید تا کتاب سخنرانی عمومی تنها با ۲۰ دقیقه در روز Public Speaking Success in 20 Minutes a Day را در جهت به دست آوردن مهارت های بالا بشناسید.

کتاب سخنرانی عمومی تنها با ۲۰ دقیقه در روز Public Speaking Success in 20 Minutes a Day همانطور که از نامش پیداست تمرکز بر روی تقویت مهارت صحبت کردن داشته و شما را در این مسیر هدایت می کند. به ادعا ناشران این اثر، کتاب سخنرانی عمومی تنها با ۲۰ دقیقه در روز Public Speaking Success in 20 Minutes a Day می تواند تنها با تمرین ۲۰ دقیقه در روز شما را به هدفتان برساند.

کتاب سخنرانی عمومی تنها با ۲۰ دقیقه در روز Public Speaking Success in 20 Minutes a Day می تواند اطلاعاتی به نظیری در رابطه با جملات و ساختار تشکیل آنها به شما ارائه کند به طوری که بعد از مدتی دیگر نیازی به حفظ کردن جملات را در خود احساس نمی کنید بلکه با درک کلمات و کاربرد آن در جملات عمومی می توانید کلمات دیگری را نیز با استفاده از الگوی فراگرفته شده در سخنرانی هایتان به کار ببندید. لازم به ذکر است که این کتاب کاملا به زبان انگلیسی تدوین شده است.

 

دانلود کتاب سخنرانی عمومی انگلیسی تنها با ۲۰ دقیقه در روز

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

css.php